O firmie

Usługi geodezyjne w Warszawie prowadzimy  już od 2007 roku. Dzięki solidności, zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, wciąż zdobywamy nowych klientów. Zatrudniamy doświadczonych geodetów, którzy swój zawód wykonują wykorzystując najnowszy sprzęt, technologie i oprogramowanie. Do wykonywania powierzonych nam obowiązków posiadamy niezbędne uprawnienia wymagane przepisami prawa.

Wykonujemy prace w pełnym zakresie, począwszy od badania stanu prawnego nieruchomości i ich podziałów, sporządzania map do celów projektowych, przez wyznaczenia ( wytyczenia ) w terenie, pomiary kontrolne w czasie budowy lub eksploatacji obiektów, aż po pomiary inwentaryzacyjne i sporządzenie dokumentacji do odbiorów technicznych oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Podsumowując, prowadzimy obsługę geodezyjną na każdym etapie inwestycji, zarówno małej, na przykład domek jednorodzinny, jak i dużej, między innymi biurowce, budynki mieszkalne, drogi, wiadukty, zapory. Wszystkie wykonywane przez nas prace znajdą Państwo w dziale OFERTA.

Zakres naszych działań to głównie m.st. Warszawa i okoliczne powiaty, jednak nie odrzucamy ciekawszych zleceń z innych rejonów Polski.

Współpracujemy z firmami projektowymi, budowlanymi i urzędami tak aby zapewnić Państwu pełną pomoc w czasie trudnego procesu budowy

GEODETA UPRAWNIONY

mgr inż. Leszek Nowak